O firmie

Firma DB STONE powstała w 2007 roku w odpowiedzi na nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży płytek ceramicznych i gresowych. Nieustanny rozwój naszej Firmy zaowocował współpracą z czołowymi fabrykami z Włoch i Hiszpanii, takimi jak Iris Ceramica, Iris FMG, Refin Ceramica, Monocibec, Colorker. Jesteśmy bezpośrednim importerem płytek, co gwarantuje nie tylko preferencyjne ceny, ale również szeroki wybór produktów stale uzupełnianych o nowości. Dzięki tak rozbudowanej ofercie mamy możliwość realizacji dużych inwestycji, takich jak: centra handlowe, hotele, biurowce, restauracje.

Trzonem działalności naszej Firmy są włoskie i hiszpańskie płytki ceramiczne oraz gresowe. Proponujemy również szeroki wybór armatury łazienkowej i kuchennej. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy i oczekiwaniami Klientów stale rozszerzamy naszą ofertę o ciekawy wachlarz artykułów wyposażania łazienek, zapewniając tym samym kompleksową obsługę. Oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość i nowoczesne wzornictwo w połączeniu z atrakcyjnymi cenami.  To sprawia, że spełniamy oczekiwania Klientów z nawet najbardziej wysublimowanym gustem.

 Wprowadzane przez nas nowoczesne rozwiązania mają zastosowanie zarówno w innowacyjnych i oryginalnych projektach, jak również tych klasycznych i stonowanych. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia Klienta. Stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie naszych Klientów, a o osiąganiu tego celu świadczy grono stałych i wielokrotnych nabywców naszych produktów.

W celu kompleksowej obsługi naszych Klientów współpracujemy z architektami. Na życzenie mogą oni wykonać profesjonalny projekt, fachowo doradzić wybór płytek, armatury łazienkowej oraz innych akcesoriów i dodatków.  

Dla naszych Klientów prowadzimy elegancki salon ekspozycyjny w Bytomiu przy ulicy Moniuszki 32 (wejście od strony ul. Karola Miarki, naprzeciwko nr 10). Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00. Zapewniamy miłą atmosferę oraz profesjonalne doradztwo. Serdecznie zapraszamy zarówno architektów i inwestorów, jak i Klientów indywidualnych.