Płytki drewnopodobne

Włoskie i hiszpańskie płytki drewnopodobne cieszą się obecnie ogromną popularnością z uwagi na ich praktyczność przy jednoczesnym zachowaniu efektu naturalnego drewna. Drewniana podłoga nadaje pomieszczeniu wrażenie przytulności, dlatego motyw ten jest chętnie wykorzystywany zarówno w domowych salonach, jak i obiektach użyteczności publicznej. Niewątpliwą zaletą płytek drewnopodobnych są ich parametry – są świetnym przewodnikiem ciepła, dlatego w przeciwieństwie do drewna naturalnego można je stosować w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Do tego płytki nie wymagają szeregu czasochłonnych prac związanych z konserwacją oraz impregnacją i są łatwe w utrzymaniu czystości. Szerokie możliwości aranżacji płytek drewnopodobnych sprawiają, że można je uznać za uniwersalne, gdyż elegancko wyglądają nie tylko w salonie czy pokoju dziennym, ale również w kuchni czy łazience nie ograniczając się jedynie do powierzchni podłogowych.

Szeroki wybór kolorów, odcieni i formatów płytek drewnopodobnych znajdą Państwo u współpracujących z nami producentów: Refin Ceramiche, Monocibec, Caesar, Coem, Fioranese, Edimaxastor, Cotto d'este, Castelvetro, Sant' Agostino, Marca Corona, Colorker, Armonie, Polis, Aleluia, Century, Saime, Grespania, Panaria, ABK, Pavigres, TodagresSerenissima, Gardenia Orchidea, Revigres, Iris Ceramica. Importujemy płytki prosto od producentów, dzięki czemu oferujemy atrakcyjne ceny.

Chcesz zamówić płytki drewnopodobne? Zapraszamy do kontaktu:
Tel kom: +48 783 297 293
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.