Heksagony

Włoskie i hiszpańskie płytki heksagonalne to świetny pomysł na wprowadzenie nieoczywistego akcentu w pomieszczeniu. Dzięki kształtowi płytek powierzchnia zyskuje wyjątkowy charakter. Heksagony same w sobie mogą stanowić element dekoracyjny zarówno w kuchni, jak i w łazience, przedpokoju lub w salonie. Widząc rosnące zainteresowanie tego typu płytkami, wielu producentów dołożyło wszelkich starań, by stworzyć kolekcje, które będą odzwierciedleniem fantazji projektantów i architektów. Wśród licznych propozycji znajdują się zarówno heksagony ścienne, jak i podłogowe.

Włoski producent Wow Design, którego specjalnością są nietuzinkowe, oryginalne wzory i dekory, heksagonom poświęcił szczególną uwagę. Wśród asortymentu znajduje się aż 12 kolekcji z propozycjami płytek w kształcie plastra miodu. Najważniejsze z nich to: Wow Design Love Afairs, Subway Lab, Zellige Hexa, Metallic Edition.

Również włoska fabryka Settecento płytki heksagonalne uczyniła jednymi z najczęściej spotykanych w swoich kolekcjach. Serie takie jak Gea, Levante, Karma, Matiere w pełni oddają intencje ich twórców dążących do stworzenia unikalnego produktu.

Chcesz zamówić heksagonalne płytki? Zapraszamy do kontaktu:
Tel kom: +48 783 297 293
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.