Kaldewei

Kaldewei to rozpoznawalna na całym świecie prestiżowa niemiecka marka ceramiki sanitarnej. Na uznanie zasługuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania produktów, która sprawia, że zarówno profesjonalni projektanci wnętrz, architekci, jak i indywidualni inwestorzy chętnie wybierają elementy ceramiki sanitarnej Kaldewei. Producent w swojej ofercie skupia się przede wszystkim na umywalkach, wannach oraz brodzikach prysznicowych.

Szeroko rozbudowana oferta wanien Kaldewei zawiera zarówno klasyczne wanny prostokątne, owalne jak i wolnostojące oraz różnokształtne wanny do zabudowy. Szczególną popularnością cieszą się takie modele wanien jak: Kaldewei Centro Duo, Kaldewei Cayono Duo, Kaldewei Conoduo, Kaldewei Meisterstück Classic Duo.

Podobną renomą cieszą się umywalki Kaldewei wykonane z niezwykle trwałej stali emaliowanej. Kompleksowa oferta zawiera produkty dedykowane różnym zastosowaniom: umywalki nablatowe (Kaldewei Puro S, Silenio, Cayono), umywalki podblatowe, wpuszczane w blat, ścienne, wolnostojące (Kaldewei Meisterstück).

Trzecim obszarem, w którym specjalizuje się firma Kaldewei są brodziki prysznicowe. Producent wskazuje na liczne korzyści z zastosowania powierzchni prysznicowych, m.in. dbałość o zachowanie optymalnej higieny dzięki idealnie gładkim, pozbawionym porów powierzchniom. Brodziki dostępne są w różnych formatach i kształtach, co gwarantuje możliwość aranżacji w dowolnej łazience.