Refin

Refin Ceramiche to główny producent płytek ceramicznych i gresowych we Włoszech, który wyznacza światowe trendy w swojej branży. Stałe poszerzanie oferty o innowacyjne i odważne kolekcje płytek, w połączeniu z rozwojem nowych technologii, owocuje powstawaniem produktów wyjątkowych wizualnie cechujących się najwyższą jakością. Filozofią Refin Ceramiche jest dbałość o środowisko, dlatego zaangażowanie w opracowanie nowatorskich rozwiązań mających na celu zrównoważenie wpływu produkcji na środowisko jest jednym z najwyższych priorytetów.
O
ferta Refin Ceramiche jest szeroko rozbudowana – obejmuje płytki drewnopodobne, betonopodobne, marmuropodobne, terrazzo, patchwork, płytki o wyglądzie szkła.
J
edną z największych dum producenta jest kolekcja Refin Prestigio oraz Refin Prestigio Onyx. Płytki Refin Prestigio, zwłaszcza w kolorze Calacatta, Carrara, Statuario, Impero, Marquinia czy Marfil cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko architektów, ale również inwestorów.
Ciekawą propozycją w ofercie producenta jest płytka drewnopodobna Refin Cortina, która występuje w klasycznych formatach 25x150, 15x90, 30x120 w zależności od koloru, oraz w formie heksagonów.
Wśród innych cenionych przez architektów kolekcji znajdują się Refin Affrescati, River, Prestigio Travertino, Play, Creos, Stardust, Wide.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta REFIN CERAMICHE

Chcesz zamówić płytki Refin Ceramiche? Zapraszamy do kontaktu:
Tel kom: +48 783 297 293
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.