O firmie

Firma DB STONE powstała w 2007 roku w odpowiedzi na nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży płytek ceramicznych i gresowych. Nieustanny rozwój naszej Firmy zaowocował współpracą z czołowymi fabrykami z Włoch i Hiszpanii, takimi jak Iris Ceramica, Iris FMG, Refin Ceramica, Monocibec, Colorker, Castelvetro, Sant'Agostino, ABK, Saime, Edimaxastor, Fioranese, Coem. Jesteśmy bezpośrednim importerem płytek, co gwarantuje nie tylko preferencyjne ceny, ale również szeroki wybór produktów stale uzupełnianych o nowości. Dzięki tak rozbudowanej ofercie mamy możliwość realizacji dużych inwestycji, takich jak: centra handlowe, hotele, biurowce, restauracje.

Trzonem działalności naszej Firmy są włoskie i hiszpańskie płytki ceramiczne oraz gresowe. Proponujemy również szeroki wybór armatury łazienkowej i kuchennej. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy i oczekiwaniami Klientów stale rozszerzamy naszą ofertę o ciekawy wachlarz artykułów wyposażania łazienek, zapewniając tym samym kompleksową obsługę. Oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość i nowoczesne wzornictwo w połączeniu z atrakcyjnymi cenami.  To sprawia, że spełniamy oczekiwania Klientów z nawet najbardziej wysublimowanym gustem.

 Wprowadzane przez nas nowoczesne rozwiązania mają zastosowanie zarówno w innowacyjnych i oryginalnych projektach, jak również tych klasycznych i stonowanych. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia Klienta. Stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie naszych Klientów, a o osiąganiu tego celu świadczy grono stałych i wielokrotnych nabywców naszych produktów.

W celu kompleksowej obsługi naszych Klientów współpracujemy z architektami. Na życzenie mogą oni wykonać profesjonalny projekt, fachowo doradzić wybór płytek, armatury łazienkowej oraz innych akcesoriów i dodatków.  

Dla naszych Klientów prowadzimy elegancki salon ekspozycyjny w Bytomiu przy ulicy Reptowskiej 53a. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Zapewniamy miłą atmosferę oraz profesjonalne doradztwo. Serdecznie zapraszamy zarówno architektów i inwestorów, jak i Klientów indywidualnych.