Patchworki

Płytki o designie patchworkowym, w tym włoskie i hiszpańskie, są obecnie jednymi z najszybciej rozwijających się trendów we wzornictwie płytek ceramicznych i gresowych. Patchworki stanowią idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie istotnym elementem w pomieszczeniu jest wyróżniający się, oryginalny akcent. Czy to podłoga z płytek patchworkowych przypominająca dywan, czy pojedyncze elementy elegancko wkomponowane w płytki ścienne – niezależnie od potrzeb szeroka gama propozycji płytek patchworkowych zapewnia nieograniczone możliwości zaaranżowania.

Głównym producentem posiadającym w swojej ofercie płytki patchworkowe jest Fioranese. Kolekcje takie jak: Cementine_Boho, Cementine_Retro, Cementine_20, Cementine_Evo, Cementine Black&White stanowią kompleksową propozycję Fioranese, gdzie z pewnością każdy znajdzie swój wymarzony wzór!

Również włoska firma Sant' Agostino dołożyła ogromnych starań, aby patchworkowe kolekcje – z których najważniejsze to: Patchwork Black&White, Patchwork Classic, Patchwork Colors – były najlepszą wizytówką producenta.

Chcesz zamówić płytki patchworkowe? Zapraszamy do kontaktu:
Tel kom: +48 783 297 293
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.